BOSORÁK

Potreby pre zvieratá, strašiaky do poľa a iné

O BOSORÁKOVI

Značka BOSORÁK vznikla z prostredia, kde sa nachádza aj podnikanie od 1.3.2019 (výpis zo ZRSR). Tým miestom sú Kopanice nad mestom Krupina. Mesto si nesie historické bremeno, a tým sú bosorky. Dokonca tu bola upálená aj posledná bosorka v strednej Európe. Nechceli sme však narážať na chmúrnu minulosť, ale na bosorky ako také, ich vedomosti, prácnosť, prirodzenosť, zmysel pre prírodu a ochranu, ich kreativitu. No a v dnešnej dobe je obraz bosoriek vnímaný skôr rozprávkovo a veselo;-)

Jednoducho téma bosoriek je v tomto regióne významná a keďže v mojom prípade ide o mužský princíp, tak vznikla značka

Predmetom podnikateľskej činnosti je výroba drevených výrobkov, potrieb pre zvieratá, strašiakov do poľa a iných výrobkov, ktoré nie sú vyrobené strojovo – kvantitatívne, podľa šablóny. Naše výrobky sa nepodobajú ako vajce vajcu.

BOSORÁK ponúka originálne, vlastnoručne vyrobené výrobky. Každý je iný. V prípade požiadaviek zákazníka je výroba robená na mieru. Cieľom je tvoriť kvalitné a jedinečné výrobky, ktoré budú šíriť dobré meno.

Podnikanie je zdieľané s O.Z. KLUB PRIATEĽOV ZVIERAT. KPZ sa venuje záchrane zvierat. Tým chceme využiť synergický efekt podnikania produkciou výrobkov pre zvieratá. Ich predajom venujeme určité percento sumy z ceny výrobku na beh klubu a záchranu zvierat.

Okrem toho sa výrobky dotknú aj ekologických hodnôt – recyklácie, napr: pridaním recyklovateľného materiálu do výrobku (rôznorodého prírodného materiálu: drevo, haluze, konáre, korene a iný prírodný materiál; z recyklovaného, vyhodeného dreva napr.: starý nábytok atď.; rôznorodého materiálu – látka, textil, sklo, guma, plast atď.). V tomto prípade ide o synergiu s O.Z. EGOKOLÓGIA.

A zatiaľ na pokračujúci, budúci záver dáme heslo: „Budúcnosť je otvorená dielňa.“